چطور پسر دار شویم ؟

چطور پسر دار شویم ؟
0 ۷۰,۰۶۰

چطور پسر دار شویم ؟

چطور پسر دار شویم – علمی که داشتن جنسیت کودک را توضیح می دهد حول این دو کلمه کروموزوم X کروموزوم Y می‌گردد.
با داشتن رژیم غذایی، پوزیشن های زناشویی خاص و توجه به دوره تخمک گذاری می توانید روی دختر یا پسردار شدن خود تاثیر بگذارید، البته این روش ها صد در صد نیستند.چطور پسر دار شویم
مصرف حبوبات، هل، ذرت، دانه های روغنی، کره، کنگر فرنگی، سیب زمینی پخته، مصرف روزانه یک قرص اسید فولیک و ویتامین C توسط آقایان و ترک سیگار نیز می توانند کمک کننده باشند.چطور پسر دار شویم

جنسیت جنین در رحم مادر

چطور پسر دار شویم – برای خیلی از زوج‌ها داشتن فرزند از هر دو جنس پسر و دختر اهمیت دارد. گاهی هم به هر دلیلی داشتن فرزند پسر برایشان اهمیت بیشتری می‌یابد.  شاید چون کودک دختر این روزها بیشتر به دنیا می آید داشتن پسر برای زوج ها اهمیت یافته است. هر چند که مهمترین عامل داشتن یک کودک در سلامت کامل بودن  آن است ولی هنوز خیلی‌ها دوست دارند که اگر حق انتخاب داشتند خودشان جنسیت فرزندشان را انتخاب می‌کردند. ما به دلایل آن کاری نداریم در این مطلب می‌خواهیم توضیح دهیم که چطور با روشهای طبیعی کودک پسر به دنیا بیاورید.

این سه راه سالها و شاید قرنها در شرق و غرب  از هندو چین گرفته تا اروپا توسط صدها نفر تجربه شده است هرچند تضمین نمی کنیم که صد در صد شما را پسردار کند اما شانس شما را خیلی زیاد می‌کند.
بدون اینکه خیلی وارد جزئیات علمی شویم فقط به طور کاملا خلاصه داستان شکل گیری جنسیت  کودک را در رحم مادر توضیح می‌دهیم. دو نوع اسپرم وجود دارد Y و X. تنها یکی از این دو نوع اسپرم تخمک را بارور می‌کند. اگر اسپرم Y باشد جنسیت کودک پسر می‌شود و اگر X باشد جنسیت دختر می‌شود.

بنابراین اگر بخواهید فرزندتان پسر شود باید تمام سعیتان را بکنید که اسپرم Y به تخمک برسد. جالبی قضیه این است که روشی که این دو اسپرم طی می‌کنند تا به تخمک برسند خیلی شبیه خود جنسیتشان است! اسپرم Y مثل پسرها تندو تیز و فرز است و مسیر را تند می‌دود اما زود خسته می‌شودو از پا درمی آید و استقامتش  خیلی کمتر از اسپرمX است که آرام تر می‌رود اما ماندگاری و استقامت بیشتری دارد و بیشتر زنده می‌ماند.
برای اینکه به اسپرم Yکمک کنید که به تخمک برسد سه راه از طریق تغذیه مواد غذایی خاص، دوران تخمک‌گذاری و پوزیشن و حالت رابطه زناشویی را باید مد نظر داشته باشید.
این مطالب طبق تحقیقات و آزمایشهای پروفسور رووریک نوشته شده است که کتاب” چطور جنسیت کودک را انتخاب کنیم؟” بیش از یک میلیون نسخه بعد از ۱۹۷۰  سال چاپ کتاب به فروش رفت.چطور پسر دار شویم

روش اول رژیم غذایی

رژیم غذایی زنها در انتخاب جنسیت خیلی اهمیت دارد. هر چقدر محیط رحم قلیایی باشد اسپرم پسر قویتر می‌شود.

روش دوم پوزیشن و حالت رابطه زناشویی

حالت و پوزیشن رابطه جنسی که باعث نفوذ عمیق شود برای داشتن فرزند پسر توصیه می‌شود.چون اسپرم Y به همان اندازه که سریع حرکت می‌کند زود هم از بین می‌رود باید این شانس را به او بدهید که کاملا در رحم نفوذ کند و برای این کار  از بهترین حالات رابطه زناشویی برای قرار گرفتن اسپرم حاوی جنسیت پسر حالتی است که پاهای زن روی شانه مرد باشد و بالا تنه‌اش کمی پایین‌تر از کمر باشد اینگونه نفوذ بیشتر انجام می شود اگر زیر کمر زن یک یا دو بالشت نرم قرار گیرد در این صورت بالا تنه پایین‌تر قرار می گیرد و اسپرم پسر راحتت تر نفوذ می کند.روش سوم دوران تخمک‌گذاری

همانطور که قبلا توضیح دادیم اسپرمY  به اندازه Xزنده نمی‌ماند و زود می‌میرد. این به این مفهوم است که عمل لقاح باید در نزدک‌ترین زمان به آزاد شدن تخمک‌ها انجام شود تا شانس پسردار شدن بیشتر شود. بنابراین بهترین راه این است که تاریخ دقیق تخمک‌گذاری خود را بدانید و حتی می‌توانید از تست تخمک گذاری استفاده کنید.
پروفسور رووریک می‌گوید: اگر قصد داشتن فرزند دختر دارید سه روز قبل از تخمک‌گذاری عمل لقاح را انجام دهید اما اگر دوست دارید فرزندتان پسر شود در روز تخمک‌گذاری حتی ساعت آن این کار را بکنید.چطور پسر دار شویم
در نهایت اینکه داشتن کودک سالم و سرحال بزرگترین نعمتی است که هر پدر و مادری می‌توانند داشته باشند.

این خوراکی‌ها احتمال پسر شدن جنین را بیشتر می‌کند

خیارشور، پنیرشو، تره و اسفناج، زردآلو، موز، خرما طالبی، پرتقال، چغندر، هلو، زیتون، جوانه ها، غلات صبحانه، برشتوک، کنجد، نان گندم سفید مثل بربری و باگت، عسل، نوشابه، آب نبات، بیسکوئیت، مصرف ویتامین آ که البته در جگر وجود دارد، فلفل سیاه، نمک طعام
کشمش، قیصی، مرکبات، چغندر قرمز (لبو)، توت فرنگی و تمشک، انجیر، همه حبوبات به جز عدس، ذرت، نارنگی، خربزه، مغزها به صورت نمکی و پسته، گیلاس، چیپس و پفک، مربا، فندق، نارگیل، حلوا، باقالی با نمک، حلوا شکری، ارده، سینه مرغ ،کنسرو ماهی، بادمجان، تخم افتابگردان، تخم کدو
جوانه ها، زعفران، حبوبات، هل، ذرت، دانه های روغنی، کره، کنگر فرنگی، سیب زمینی پخته و غذاهای نمکی را افزایش دهید.
در غذاهای دریایی، جگر گوساله و کنسروها میزان نمک بیشتر از بقیه غذاهاست.
مادرانی که قبل از بارداری صبحانه مفصل تر و غنی از غلات استفاده می کنند و رژیم پرکالری دارند احتمال پسر بودن نوزادشان بیشتر است.
دقت کنید این رژیم باید قبل از بارداری انجام شود و بعد از بارداری باید این رژیم تغییر کند. خانمها بایستی مصرف غذاهایی که در رژیم دخترزایی است را به حداقل کاهش دهند. (این رژیم نباید بیشتر از 6 ماه ادامه یابد)
مصرف روزانه یک قرص اسید فولیک و ویتامین C توسط آقایان و ترک سیگار (در صورت اعتیاد به سیگار) از 3 ماه قبل از بارداری برای پسر دار شدن محیط واژن در حین لقاح بایستی قلیائی باشد.
بنابراین اولا زمان مقاربت باید روز تخمک گذاری انجام گردد دخول بایستی عمیق باشد و خانم به ارگاسم برسد همچنین خانمها قبل از لقاح از محلول جوش شیرین رقیق شده با آب برای شستشوی خود استفاده کنند.
رعایت رژیم غذایی پسردار شدن در موارد فشار خون بالا، ناراحتی های قلبی و نارسایی های کلیوی ممنوع است

استرس کمتر برای پسردار شدن

شغل پدر بچه به شدت در فرزند آوری زوج تاثیر دارد. آمار ها نشان می دهند احتمال پسردار شدن در افرادی که در محیط های استرس زا کار می کنند و در معرض آلودگی های مختلف مانند دود سیگار یا کشیدن سیگار هستند، کمتر است.
مثلا شغل هایی مانند رانندگی، تکنیسین های کارخانه های بزرگ و حتی خلبان ها که دائما در استرس اند بیشتر دختردار می شوند.

خوردن لیمو بیشتر

لیمو در دسته مرکبات است و همه فکر می کنند این میوه بدن را اسیدی می کند اما این باور غلط است. با خوردن لیمو احتمال پسردار شدن زیاد می شود.
پس اگر می خواهید پسردار شوید حتما لیمو را در رژیم غذایی خود جای دهید.
بهترین روش استفاده لیمو درست کردن لیموناد تازه بدون شکر است. هرگز لیمو را با شکر استفاده نکنید چون بدن شما اسیدی می شود و نتیجه عکس می گیرید. استفاده آبلیمو همراه با سالاد هم توصیه می شود.

بیشتر ژلاتین بخورید

یکی از روش های پسردار شدن افزایش سطح تستسترون بدن است. هر چه سطح تستسترون در بدن بیشتر باشد احتمال داشتن فرزند پسر بیشتر است. مصرف ژلاتین را در برنامه روزانه خود جای دهید.
خوردن ژلاتین باعث به وجود آمدن آمینو اسید های زیادی در بدن می شود و به هضم راحت تر غذا کمک می کند. از طرفی هم اسپرم هایی که در محیط های مغذی نگه داری می شوند احتمال پسر شدن فرزند را.
یک نوزاد پسر تصور کنید
حالت روانی زن هم در این زمان مهم است. بهتر است که وی آمادگی برای رابطه جنسی داشته باشد و پیش از آن تحریک جنسی شده باشد و مرد نیز با میل کامل و تحریک جنسی به انجام رابطه جنسی بپردازد. تصورات و تخیلات زن و مرد در حین رابطه هم تأثیر دارد.
اگر هر دو به نوزادی پسر فکر کنند احتمال پسر شدن آن بیشتر است، حتی ممکن است که شکل کودک در آینده به شکل آن چه که در آن لحظه می دیدند یا فکر می کردند در آید.
نگاه کردن پیش از اقدام به بارداری و هنگام رابطه به تصویر پسر در این امر موثر است.
می توان گفت، نگاه کردن به عکس کودک پسر و فکر کردن به پسران در هنگام نزدیکی می تواند موجب پسر شدن جنین گردد.

نحوه مقاربت و پسر دار شدن

حالت و پوزیشن رابطه جنسی که باعث نفوذ عمیق شود برای داشتن فرزند پسر توصیه می‌شود. چون اسپرم Y به همان اندازه که سریع حرکت می‌کند زود هم از بین می‌رود باید این شانس را به او بدهید که کاملا در رحم نفوذ کند و برای این کار از بهترین حالات رابطه زناشویی برای قرار گرفتن اسپرم حاوی جنسیت پسر حالتی است که پا‌های زن روی شانه مرد باشد و بالا تنه‌اش کمی پایین‌تر از کمر باشد اینگونه نفوذ بیشتر انجام می‌شود اگر زیر کمر زن یک یا دو بالشت نرم قرار گیرد در این صورت بالا تنه پایین‌تر قرار می‌گیرد و اسپرم پسر راحت‌تر نفوذ می‌کند.

پسردار شدن و رابطه زناشویی

اگر شما دوست دارید که پسردار شوید، حتما دنبال راه هایی هستید که این شانس را زیاد کند.
یکی از این روش ها نوع رابطه جنسی و زمان انجام آن است. اگرچه هیچ مدرک علمی و مستندوجو ندارد که نشان دهد که زمان و پوزیشن رابطه جنسی بتواند روی جنسیت کودک اثرگذار باشدچطور پسر دار شویم.
اما از نسل ها قبل نیز راه های پیشنهاد شده است که شاید این شانس و احتمال را برای شما زیاد کند نه اینکه بطور قطعی جوابگو باشد.

تئوری چگونگی پسردار شدن

در یک اسپرم دو نوع کروموزم x و y وجود دارد. قرار گرفتن هر کدام از این کروموزوم ها در کنار کروموزوم تخمک تعیین کننده جنسیت جنین است. تقریبا تمام خواص ژنتیکی نوزاد نیز از همین کروموزوم ها منتقل می شود.
طبق مطالعات انجام شده کروموزومی که باعث پسر شدن جنین می شود بسیار کوچک تر، سریع تر و ضعیف تر از همتای خود است و این کروموزوم می تواند برای مدت طولانی تری زنده بماند و در بدن مادر بیشتر طول عمر دارد.

مرحله اول: نوع پوزیشن نزدیکی

برای داشتن جنین پسر بهتر است که نزدیکی شما بصورت نفوذ عمیق و باشدت باشد شاید از نظر احساسی رابطه خوبی نباشد اما هرچه اسپرم آزاد شده به دهانه رحم نزدیک تر باشد سریع تر خود را با تخمک رسانده و کروموزوم پسر به تخمک خود را سریع نزدیک میکند.
در اینجا سه پوزیشن را به شما معرفی میکنیم که باعث میشود اسپرم با شدت بیشتری وارد رحم شود.

1- سبک Doggy

این موقعیت یکی از بهترین موقعیت ها برای باردار شدن پسر است. در این پوزیشن شما چهارزانو می نشینید و همسرتان در پشت شما قرار گرفته و از پشت اسپرم را وارد رحم میکند.
در این موقعیت اسپرم راه کمتری را طی میکند و سریعتر به دهانه رحم می رسد.

2- سبک ایستاده

این هم یکی از پوزیشن هایی است که می تواند به پسر شدن جنین کمک کند. نزدیکی در حالت ایستاده است. در این حالت اسپرم برخلاف جاذبه زمین خود را سریع تر به تخمک می رساند.
در این پوزیشن اگر همسرتان قادر است شما را بلند کند و باهم رابطه داشته باشید.
اگر نمیتواند شما به دیوار تکیه بزنید و باهم رابطه داشته باشید. در این صورت نیز کروموزوم پسر سریعتر خود را به کروموزوم تخمک می رساند.

3- سبک stradding

در این سبک شما دراز کش و یا نشسته بر روی تخت هستید. این موقعیت نیز کمک میکند تا اسپرم پسر سریعتر خود را به تخمک برساند. اما این سبک کمی دشوار است اگر دو حالت قبلی را نتوانستید اجرا کنید.
این مرحله را انجام دهید. همه این موارد تنها به شما کمک میکند و روش تضمینی و قطعی نیست.

مرحله دوم: بهترین زمان نزدیکی برای پسردار شدن

حتما باید به زمان تخمک گذاری نزدیک باشد. زمان تخمک گذاری خود را یاداشت کنید.
در همان روز تخمک گذاری احتمال پسردار شدن بسیار بالاست. اگر چند روز قبل از تخمک گذاری رابطه داشته باشید اسپرم ها تا آن روز از بین رفته و یا اسپرم دختر زنده می ماند.
شما حتما نشانه های تخمک گذاری را بشناسید که دقیق در آن روز نزدیکی داشته باشید. بنابراین 12 ساعت بعد از تخمک گذاری بهترین زمان برای پسردار شدن و چند روز بعد از روز تخمک گذاری بهترین زمان برای دختر دار شدن است.

مرحله سوم: نوع لباس زیر همسرتان

شاید شنیده اید که نوع لباس زیر مردان نیز در پسردار شدن ممکن است کمک کننده باشد. اگر چه هیچ گونه سند علمی در این زمینه وجود ندارد اما قدیمی ها به این قضیه معتقد بودند.
بنابراین بعنوان یک نیروی کمک کننده قابل استفاده است.
استفاده از لباس زیری که بیضه را خیلی گرم نکند اما تنگ و فشرده باشد باعث زنده مانده کروموزم پسر در اسپرم میشود. درحالیکه گرم نگه داشتن بیضه ها باعث تولید بیشتر اسپرم میشود.چطور پسر دار شویم

نوشیدن قهوه برای پسر دار شدن

مطالعات نشان می‌دهد در صورتی که همسر شما پیش از نزدیکی جنسی قهوه کافئین دار قوی بخورد احتمال پسردار شدن افزایش می‌یابد. احتمالا قهوه باعث افزایش انرژی می‌شود. توصیه می‌شود خانم‌ها قهوه‌های بدون کافئین مصرف کنند.

طب سنتی برای پسر دار شدن چه می‌گوید؟

طب سنتی برای پسردار شدن دارو‌های گیاهی و دمنوش‌های زیادی را معرفی کرده است. طب سنتی این دارو‌ها را یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار برای پسردار شدن می‌داند و بیان می‌کند اگر خانم‌ها و آقایان از این دارو‌های گیاهی و دمنوش‌ها استفاده کنند به احتمال خیلی قوی به مقصود خود که همان پسردار شدن است خواهند رسید. این دارو‌های گیاهی و دمنوش‌ها شامل موارد زیر است.چطور پسر دار شویم

دمنوش قاصدک

یکی از دمنوش‌هایی که طب سنتی برای داشتن پسر معرفی می‌کند، دم نوش قاصدک است. این دمنوش باعث قلیایی شدن بدن خواهد شد و احتمال پسردار شدن را به میزان زیادی افزایش می‌دهد.

دمنوش رزماری

خانم‌ها و آقایانی که تمایل دارند فرزندشان پسر شود بهتر است از دمنوش رزماری نیز استفاده کنند. زیرا این دم نوش خاصیت ضد التهابی دارد و سرشار ویتامین می‌باشد.

عرق کاسنی

عرق کاسنی یکی دیگر از دارو‌های گیاهی است که طب سنتی برای پسردار شدن توصیه می‌کند. این عرق باعث گرم شدن مزاج خانم‌ها و آقایان است.

۱- خانم باید هر روز یک عدد انار ترش را با پرده‌های نازک روی دانه‌هایش بخورد.

۲- آقایان یک روز در میان باید خاگینه بخورند. پختن خاگینه به این صورت است که دو عدد تخم‌مرغ را با هم مخلوط کرده و به آن پیاز سفید رنده شده و روغن زیتون خوراکی مرغوب اضافه کنند، سپس آن را با حرارت متوسط بپزند و بخورند (به فرموده امام صادق (ع)).

۳- زمان نزدیکی خانم‌ها و همسران‌شان باید نزدیک‌ترین زمان به زمان تخمک گذاری باشد.

۴- در هنگام عمل نزدیکی، خانم‌ها باید زودتر از آقایان به انزال برسند.

۵- زن و شوهر‌ها باید هفته‌ای یک‌بار نزدیکی داشته باشند به صورتی که عمل دخول شوهر عمیق باشد. بهتر است این نزدیکی در یکی از شب‌های دوشنبه، سه‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه انجام شود و اگر قبل از اذان صبح انجام گیرد بهتر است. همچنین آن‌ها باید توجه کنند که این عمل را در شب اول ماه قمری، شب نیمه ماه قمری و شب آخر ماه قمری انجام ندهند.

۶- خانم‌ها باید در اول و آخر غذا‌ها نمک خوراکی (پودر سنگ نمک یا نمک دریا) مصرف کنند و توجه داشته باشند که نباید در شبانه‌روز بیشتر از ۴ گرم نمک بخورند.

۷- مواد‌غذایی حاوی پتاسیم، سدیم و فسفر باید در جیره غذایی زن و شوهر‌ها جا داشته باشد. مواد غذایی حاوی این عناصر شامل حلوا خرمایی (مخلوط ارده با خرما)، کاسنی، کاهو (بدون سس) با سکنجبین، جعفری، میگو، خاویار، طَلع (شکوفه خرما) یا گَرد لقاح خرما می‌شود.

همچنین زن و شوهر‌ها (مخصوصا شوهران) باید صبح‌ها عسل طبیعی به همراه آویشن یا عسل طبیعی کوهی مخلوط با شیر تازه و کم‌چرب گاو میل کنند. بهتر است آن‌ها بعد از غذا یک عدد سیب رسیده شیرین بخورند و آقایان باید از دو هفته قبل از عمل نزدیکی، روزی دو عدد میوه شاه‌بلوط بخورند.

نسخه ابوعلی سینا برای پسر شدن فرزند

به عقیده ابوعلی سینا اگر مرد در هنگام مراقبت به اندازه کافی و گرم باشد و پس از دوران قاعدگی نطفه را داخل رحم زن قرار دهد و از سمت راست وارد رحم زن کند، شرایط به وجود آمدن فرزند پسر بیشتر است. طبیب دیگری معتقد است که اگر زن از روزی که قاعدگی‌اش تمام می‌شود به اندازه پنج روز با مرد مقاربت کند، جنین پسر می‌شود. اما اگر زن شش یا هفت روز پس از حیض با مرد مقاربت کند، فرزندشان دختر خواهد شد.چطور پسر دار شویم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× ثبت نوبت آنلاین